Unikaj niepotrzebnego kontaktu na stacji benzynowej

 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

Jeśli nie widzisz obrazków, kliknij tu
 
NASZE ROZWIĄZANIA DLA TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA I WYDAJNOŚCI
 
 

Drodzy Klienci,


W tym niezwykle trudnym czasie na świecie zespół CRT Partner ciężko pracuje, aby zapobiec potencjalnym problemom na drodze lub na stacjach benzynowych. Podjęliśmy decyzję o organizacji pracy z domu i przyczynianiu się do ograniczenia rozwoju wirusa. Oznacza to, że cały nasz zespół jest dostępny przez telefon i e-mail, a centrum telefoniczne nadal świadczy usługi 24/7.

 
 

Dzięki aplikacji mobilnej CRT Partner możesz płacić za paliwo w Belgii, Luksemburgu, Hiszpanii, Austrii, Francji, we Włoszech i na Litwie.


Instrukcje dotyczące instalacji i korzystania z aplikacji można znaleźć, logując się do konta CRT Partner:


www.crtpartner.com → Moje Konto  → Dołącz do Platformy Drivitty 

 
ZAKTUALIZOWANE FUNKCJE MAP NA STRONIE CRT PARTNER
 

Zaktualizowaliśmy mapę na portalu CRT Partner, dzięki której Twoje trasy będą jeszcze płynniejsze! Logując się do swojego konta CRT Partner i wybierając sekcję „Mapa stacji benzynowych”, możesz filtrować stacje benzynowe według kraju, zobaczyć swoje ostateczne ceny na wybranych stacjach benzynowych, porównać ceny między krajami z / bez VAT, z / bez podatek akcyzowy i inne szczególnie przydatne informacje.