Venkite nereikalingo kontakto degalinėje

 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

Jeigu nematote paveikslėlių, spauskite čia
 
MŪSŲ SPRENDIMAI JŪSŲ SAUGUMUI ir EFEKTYVUMUI
 
 

Mieli klientai,


Šiuo ypač sudėtingu pasaulyje laikotarpiu CRT Partner komanda dirba visu pajėgumu, kad užkirstų kelią bet kokiems galimiems nesklandumams kelyje ar degalinėse. Priėmėme sprendimą darbą organizuoti iš namų ir taip prisidėti prie viruso lokalizacijos ir plėtros sumažinimo. Tai reiškia, kad visa mūsų Komanda yra pasiekiama tiek telefonu, tiek el. paštu, o skambučių centras ir toliau aptarnavimą užtikrina 24/7.

 
 

CRT Partner mobiliąja programėle atsiskaityti už degalus galite Belgijoje, Liuksemburge, Ispanijoje, Austrijoje, Prancūzijoje, Italijoje ir Lietuvoje.


Instrukcijas, kaip įsidiegti ir naudotis programėle, rasite prisijungę prie savo CRT Partner savitarnos:


www.crtpartner.com → Mano paskyra → Prisijungti prie Drivitty platformos 

 
Atnaujintos žemėlapio funkcijos CRT Partner puslapyje
 

Atnaujinome CRT Partner žemėlapį, kurio funkcijos užtikrins dar sklandesnius Jūsų maršrutus! Prisijungę prie savo CRT Partner savitarnos ir pasirinkę skiltį „Degalinių žemėlapis“, galėsite degalines filtruoti pagal šalį, pamatysite Jums taikomas galutines kainas pasirinktose degalinėse, jas palyginti tarp skirtingų šalių pasirinkus kainų rodymą su/be PVM , su/be Akcizo (jei įmanomas akcizo grąžinimas toje šalyje) bei kitą ypač naudingą informaciją.